+370 683 50110

Mes naudojame kiekvienam unikaliam spausdintuvo modeliui priderintus dažiklius ir dažomuosius miltelius, vengiame universalių ar iš dalies tinkamų medžiagų. Viena iš mūsų naudojamų rašalų sudedamųjų dalių – valomosios medžiagos, neleidžiančios spausdintuvų galvutėms uždžiūti ar užsikimšti. Todėl, nuolat atliekant profilaktinius spausdintuvų valymus, bei naudojant mūsų rekomenduojamas medžiagas, padarytos kopijos nesiskirs nuo originalių nei kokybe (dėl tinkamų pildymo ir naujinimo būdų, ant kopijos paviršiaus nelieka jokių dėmelių, juostų ar kitų „broko“ žymių), nei ryškumu (tiek juodos spalvos sodrumu tiek spalvų skaidrumu), nei kiekybe (padarysite ne mažiau kopijų nei nurodyta originalios kasetės resurse). O spausdintuvo gedimai dėl naudojamų medžiagų tampa neįmanomi. 

Mūsų specialistai seka ir įsisavina naujienas spausdintuvų eksploatacinių medžiagų rinkoje bei naudoja tik geriausias šiuo metu esančias rinkoje medžiagas.
Glaudžiai yra bendradarbiaujama su tiekėjais iš JAV, Ispanijos ir Jungtinės Karalystės, kurie mūsų specialistams teikia informaciją apie tonerio miltelių ir rašalų chemines savybes, naujienas kasečių pildymo ir atnaujinimo technologijoje. Tai leidžia anksčiau už kitus pasiūlyti klientams kokybišką naujausių modelių spausdintuvų kasečių atnaujinimą.